Obchody Dnia Zdrowia Psychicznego

12 października 2021 roku w Zespole Szkół Samochodowych im. T. Kościuszki we Włocławku odbyły się spotkania z psychologiem realizowane w ramach obchodów Dnia Zdrowia Psychicznego. Ich celem było podniesienie świadomości uczniów na ten temat. 

W czasie spotkań młodzież poznała definicję zdrowia psychicznego, zdobyła wiedzę na temat zagadnień dotyczących dbałości o kondycję psychiczną. Szczególną uwagę zwrócono na zmiany w psychice wynikające z pandemii oraz na sygnały umysłu i ciała, których nie można lekceważyć ze względu na możliwość wystąpienia zaburzeń. Uczniowie otrzymali informacje o miejscach, w których można otrzymać pomoc psychologiczną. Spotkanie miało także na celu kształtowanie właściwej postawy wobec ludzi cierpiących na zaburzenia psychiczne. 

Organizator przedsięwzięcia i prowadząca spotkania: p. Izabela Operlein.

Green Blue and Pink Handwritten Classroom Rules Education Presentation autorstwa Robert Feter

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content