Międzynarodowy Dzień Mediacji

Z okazji Międzynarodowego Dnia Mediacji uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych mogli wziąć udział w bardzo ciekawych zajęciach poprowadzonych przez p. Iwonę Lewandowską – pracownika Kancelarii Radcowskiej – Ziemecki i mediatora sądowego.

24 października 2022 r. uczniowie klas 2LoA, 3LoA, 3LoB i 4LoB poznali specyfikę zawodów związanych z prawem. Mieli również okazję dowiedzieć się, czym różnią się negocjacje od mediacji i dlaczego te drugie przynoszą dużo więcej korzyści. Zdobywanie wiedzy uatrakcyjniła ciekawa gra dydaktyczna przeprowadzona przez prelegentkę.

Współpraca szkoły z p. Iwoną Lewandowską trwa już od kilku lat, a zajęcia cieszą się dużym uznaniem uczniów.

Organizatorka: p. Anita Kaniewska – Kwiatkowska.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content