Kwietniowi Antypiraci 2024

23 kwietnia 2024 roku z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich miał miejsce finał Ogólnopolskiej Akcji „Kwietniowi Antypiraci” zorganizowanej przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

Brali w niej udział uczniowie naszej szkoły: Anna Kryska (kl. 2 LoB), Oksana Bielak (kl. 2 LoB), Kornelia Prus (kl. 2 LoB) i Sebastian Sikora-Przysiecki (kl. 2 TiA). Hasło tegorocznej edycji brzmiało: „Prawo autorskie a sztuczna inteligencja” .

W ramach przedsięwzięcia grupy przygotowywały infografikę dotyczącą praw autorskich, z użyciem sztucznej inteligencji. Uczniowie spotykali się na zajęciach, podczas których uczyli się korzystania z programu Canva, w tym tworzenia obrazów z użyciem AI. Prace zostały umieszczone na stronie KPCEN. Można je obejrzeć pod linkiem:  TUTAJ !

Koordynatorka akcji na terenie szkoły: p. Agata Kurzępa.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content