Kwietniowi Antypiraci 2022

To VI edycja ogólnopolskiej akcji, w której nasza szkoła uczestniczy od trzech lat.

W tegorocznym przedsięwzięciu brali udział uczniowie z różnych klas: Aleksandra Osękowska (kl. 1 LoB), Piotr Mikołajewski (kl. 2 Cz), Wiktor Zamerski (kl. 3 Dz) oraz Mateusz Sztuczka (kl. 3 TiB). Zadanie zespołu polegało na poznaniu przepisów dotyczących praw autorskich oraz przygotowaniu (w ciągu miesiąca) prezentacji typu escape room w programie genially. Odbyła się także ogólnopolska konferencja online, której tematem było prawo autorskie i zasady tworzenia projektów w programie genially.

Efektem prac zespołu jest wirtualny escape room pt. „Wyścig z prawem autorskim”, który znajduje się na stronie KPCEN pod adresem: link.

26 kwietnia 2022 r uczniowie klasy 2 TiA oraz 3 TiB pod kierunkiem p. Przemysława Szafrańskiego uczestniczyli w finale Kwietniowych Antypiratów. W trakcie spotkania zostały zaprezentowane efekty pracy zespołu.

 

Koordynator projektu: p. Agata Kurzępa.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content