Kolejny tytuł Szkoły Dialogu

Po raz kolejny Zespół Szkół Samochodowych otrzymał zaszczytny tytuł Szkoły Dialogu za działania podejmowane w roku 2021.

Uczniowie Samochodówki uczestniczą w projekcie od 2014 roku, poszerzając swą wiedzę na temat obecności Żydów w Polsce oraz poznając dziedzictwo żydowskie regionu.

Oprócz dyplomu potwierdzającego otrzymanie tytułu, dyrektor szkoły p. Ryszard Suwała otrzymał pakiet książek o tematyce żydowskiej, który został umieszczony w szkolnej bibliotece. Podziękowania otrzymały również nauczycielki kontynuujące realizację projektu: p. Anita Kaniewska – Kwiatkowska i p. Katarzyna Dąbrowska. Dla uczniów zaangażowanych w realizację projektu Fundacja Forum Dialogu przesłała drobne upominki.

Koordynatorka działań: p. Anita Kaniewska – Kwiatkowska.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content