Dzień talentów w ZSS – powitanie wiosny

21.03.2023 r. w ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny, odbył się Pokaz Talentów. Młodzież prezentowała swoje umiejętności w sześciu kategoriach konkursowych.

W kategorii rysunek główną nagrodę zdobyła Dagmara Pułanecka z klasy 2LoB, w kategorii fotografia – Nikola Kijewska z klasy 2LoA. Najlepszym śpiewem popisał się Jakub Zaborowski z klasy 2LoB, przy występie którego jurorzy użyli tzw. złotego przycisku. W kategorii gra na instrumentach za największy talent został uznany Piotr Błaszczyk z klasy 4TdC, natomiast w talentach różnych zwyciężył Mateusz Zasada z klasy 2LoA. Imprezę zakończył wiosenny pokaz mody, w którym doceniono stylizację Sandry Gałązki z klasy 4 TiC.

Był to dzień pełen radości, humoru i dobrej zabawy.

Organizatorzy: p. Izabela Operlein, p. Marcin Woźniak i p. Sylwia Woźnica.

Fotorelacja cz.1 – Anna Augustynowicz

Fotorelacja cz.2 – Krzysztof Kowalewski

Fotorelacja cz.3 – Nikola Kijewska

Fotorelacja cz.4 – Oskar Latopolski

Dzień talentów w ZSS w mediach

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com