Dzień Kobiet 2023 w ZSS

8.03.2023 r. odbył się apel z okazji Dnia Kobiet.

Jest dla malarza paletą i weną dla poety.
Cóż wart byłby świat bez kobiety?

Podczas uroczystości przypomniano historię tego święta, podkreślono wkład kobiet w osiągnięcia kulturowe, społeczne i polityczne narodów oraz ich wpływ na twórczość poetów, malarzy i artystów. Recytowano wiersze, śpiewano piosenki o niezwykłej naturze pań. Uczennice z liceum ogólnokształcącego zaprezentowały zmiany wizerunku kobiety i jej stroju na przestrzeni ostatniego stulecia. Całość uświetnił występ orkiestry, zespołu wokalno – instrumentalnego i chóru złożonego z uczniów klas 4 TsA i 4 TdC technikum.

W tym wyjątkowym dniu, dla wszystkich Pań, były życzenia od Dyrektora Szkoły i uczniów, kwiaty i drobne upominki od Samorządu Uczniowskiego.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content