Dzień Bezpiecznego Internetu w ZSS

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r.

Główny cel przedsięwzięcia to inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocja pozytywnego wykorzystywania Internetu. Główny partner wydarzenia w Polsce to Fundacja Orange. 

W tym roku DBI obchodzono pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Przygotowano szereg atrakcji, które, ze względu na trwającą pandemię, realizowano w formie zdalnej i stacjonarnej. 

28 marca 2022 r. młodzież Samochodówki uczestniczyła w różnorodnych zajęciach na temat bezpieczeństwa w sieci. 

Organizatorzy DBI w Zespole Szkół Samochodowych: 

Szkolni koordynatorzy DBI: p. Wioletta Klepacz, p. Oliwia Ubecka, p. Anna Humięcka oraz 
p. Anna Augustynowicz, p. Izabela Operlein, p. Małgorzata Gurtowska – Grzegórska,
Rafał Rek, p. Łukasz Stasinowski.


Fotorelacja – q4.pl

FOTO: Aurelia Kowalczyk – q4.pl

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content