Drzwi otwarte w ZSS

22 marca 2023 roku zorganizowane zostały Drzwi Otwarte dla uczniów szkół podstawowych.

Zainteresowani, oprócz zwiedzania szkoły i szkolnych warsztatów, mogli uczestniczyć w szeregu atrakcji: oglądać spektakl teatralny, wystawę unikatowych motocykli i samochodów osobowych marki TOYOTA, mobilny auto-serwis i ciągnik siodłowy Volvo prezentowany przez firmę LORENC, wysłuchać koncertu orkiestry i zespołu instrumentalno-wokalnego oraz pojeździć samochodami szkoleniowymi.

W tym dniu odbywały się również Targi Szkół zorganizowane w Hali Sportowej OSiR. Samochodówka przygotowała stoisko promujące ofertę edukacyjną szkoły na rok 2023/2024. Dużym zainteresowaniem cieszył się symulator dachowania.

Organizatorzy: Zespół promocji szkoły pod kierunkiem p. Krystyny Pydy.

Fotorelacja cz.1 – Anna Augustynowicz

Fotorelacja cz.2 – Krzysztof Kowalewski

Fotorelacja cz.3 – Mikołaj Czerwiński

Fotorelacja cz.4 – Nikola Kijewska

Drzwi otwarte w ZSS w mediach

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content